Katalogas

Vaikų žaidimų aikštelių danga – Guminis mulčas

Vaikų žaidimų aikštelių danga – Guminis mulčas
Guminis mulčas

Guminis mulčas naudojamas dėl dviejų priežasčių: kaip dalis žaidimų aikštelės dangos ( klojamos po įrengimais), arba pagražinti kraštovaizdžio dizainą. Ši priemonė nereikalauja daug priežiūros. Tai puiki alternatyva tradicinėms medžio drožlėms.

Mulčo guma pagaminta iš 100% tolimesniam naudojimui netinkančių gumos atliekų, kurios yra ne toksiškos, draugiškos gamtai. Šis mulčas neišbluks, neatsiras puvinio, nebus suspaustas ar kitaip deformuotas, nepritrauks gyvūnų ar bus nupūstas vėjo jis visada išlaikys išlietą formą. Ši danga yra puiki alternatyva medžio mulčui pagal savo išvaizdą, tačiau tarnaus ir gerai atrodys net po daugelio metų.

Mulcas gali būti liejamas ant betono, sutankintų akmenų ,ar net žolės (būtina įvertinti ar pagrindas tinkamas kad ateityje nekiltų jokiu nesklandumų).

Instaliavimo procesas susideda iš gumos draskytų gabalėlių kurie yra sumaišomi su poliuretano klijais, vėliau mišinys yra išpilamas ir išlyginamas ant žemės, galiausiai, paliekama stingti.

Normaliomis oro sąlygomis visos mūsų dangos gali būti naudojamos po 6-8 val., tačiau klientams rekomenduojame naudoti bent jau po 24 val.

Vaikų žaidimų aikštelių danga - Guminis mulčasVaikų žaidimų aikštelių danga - Guminis mulčas Vaikų žaidimų aikštelių danga - Guminis mulčas

Mūsų darbai

Call Now Button+37065744332