Katalogas

Lauko sportinės dangos

Paskutiniu metu Lietuvos miestų ir miestelių savivaldybės bei mokyklų ir kitų vaikų ugdymo įstaigos renkasi liejamas gumos granulių dangas, nes šio tipo sintetinė danga yra tinkamiausia mūsų klimatinėms sąlygoms.Mūsų įmonė įrengia liejamas gumines sportines dangas tinkančias visoms lauke kultivuojamoms sporto šakoms – krepšiniui, tinkliniui,tenisui, mini futbolui, rankiniui, multifunkcinėms aikštelėms.
Įrengtuose stadionuose ir aikštynuose siūlome sporto inventorių – krepšinio konstrukcijas, teniso bei tinklinio stovus bei tinklus, futbolo bei rankinio vartus. Kiekvieną aikštyną mes užbaigiame sportinių linijų, atitinkančių kliento poreikius, braižymu.

Visos įmonės siūlomos sintetinės dangos ir sportinė įranga atitinka tarptautinių federacijų reikalavimus. Sporto objektai turi turėti patikimas, šiuolaikiškas ir ilgaamžes dangas.
UAB „Sportinės dangos“ įrenginėdamos bėgimo takų, sportinių ar universalių aikštynų dangas naudoja Šveicarijos koncerno „CONICA® Sports Flooring“ medžiagas ir sportinių dangų sistemas.

Įrengus CONICA® Sports Flooring sintetinių dangų sistemas Jūs gausite:

Stabilią, besiūlę sportinę dangą;
Pastovias fizines savybes ir storį.;
Neslidų, vandeniui laidų (arba ne, priklausomai nuo dangos sistemos) paviršių;
Smūgio jėgą sugeriančią sintetinę dangą;
Gerą dangos sukibimą su pagrindu;
Atsparumą oro veiksniams ir UV saulės spinduliams;
Pastovų elastingumą;
Sintetinę dangą apsaugančią sportininkus nuo traumų tikimybės;
Ilgalaikę ir atsparią devėjimuisi bei apkrovoms sintetinę dangą.

Mes drąsiai galime garantuoti – „CONICA® Sport Flooring“ tai sportinių dangų kokybės etalonas.
Lauko sportinės dangos

Vandeniui nepralaidi sintetine danga „CONIPUR® SW“
PUR danga su rinktinemis EPDM granulemis (3 – 5 mm)

{nomultithumb}
Poru užaklinimas
Apatinis sluoksnis EPDM juodos granules (8-11 mm)
Pagrindas asfaltas – betonas
Bendras sistemos storis 13-14mm

   Tradicine sistema IAAF sertifikuota tarptautinems lengvosios atletikos varžyboms. Jegos sumažinimas atitinka visus tarptautinius standartus. Viršutinis sluoksnis susideda iš nepralaidžios PUR dangos su rinktinemis EPDM (1-4mm) granulemis paskleistomis šviežiai uždetame PUR mišinyje. Apatinis sluoksnis susideda iš EPDM juodu granuliu (1- 4 mm) dydžio, klojama klotuvu. Ši kombinacija garantuoja pastovias fizines savybes ir stori. Puikus pasipriešinimas slydimui ir elastingumas. Tobulas sprendimas ivairioms begimo ir lengvosios atletikos varžyboms.

Vandeniui pralaidi sintetine danga „CONIPUR® SP“

Strukturine purkšta poliuretanine derva su EPDM granulemis (1.5 – 3,0 mm )
Apatinis sluoksnis (10 – 13mm) EPDM juodos granules
Pagrindas asfaltas – betonas

{nomultithumb}
Bendras sistemos storis 13 -14mm

   Sintetine danga, IAAF sertifikuota skirta nacionalinems ir tarptautinems varžyboms, treniruotems, mokykloms ir laisvalaikiui, pirmasis sluoksnis 10mm susideda iš EPDM juodu gumos granuliu 1-4 mm. dydžio, paklojamas klotuvu, viršutinis strukturinis sluoksnis užpurškiamas poliuretaninę dervą sumaišius su spalvotomis EPDM 0,5-1,5 mm. dydžio granulemis. Vientisa danga begimo takams ir žaidimu aikštelems , ekonomiškas sprendimas mažais priežiuros kaštais ir labai geromis fizinemis savybemis.

Vandeniui pralaidi dvisluoksne sintetine danga „CONIPUR® 2S“ (8+8mm)

Viršutinis sluoksnis EPDM spalvotos granules (7- 8 mm)

nr2.jpg
Apatinis sluoksnis EPDM juodos granules(7–8mm)
Pagrindas asfaltas – betonas
Bendras sistemos storis 14-16 mm

   Universaliu žaidimo aikšteliu sintetine danga specialiai sukurta visu tipu žaidimams. Apatinis sluoksnis 8mm, klojamas klotuvu, maišant poliuretanini rišikli su juodomis gumos granulemis. Viršutinis sluoksnis 8mm. klojamas taip pat klotuvu, poliuritanini rišikli maišant su EPDM (1-4mm) spalvotomis granulemis. Danga atspari devejimuisi ir lengvai prižiurima. Tai universaliu žaidimo aikšteliu sintetine danga specialiai sukurta visu tipu žaidimams su kamuoliu
Vandeniui pralaidi vienasluoksne sintetine danga „CONIPUR EPDM“
EPDM spalvotu granuliu paviršius (11 – 14mm.)

nr3.jpg

Pagrindas asfaltas – betonas
Bendras sistemos storis 11-14 mm.

   Sintetines dangos sluoksnis paruošiamas tiesiogiai darbo vietoje, sumaišant 1-4 mm.spalvotas EPDM granules su rišančiąja derva. Paruošta mase klotuvo pagalba paklojama ant gruntuojančiu mišiniu apdoroto, vandeniui pralaidaus asfalto arba betoninio paviršiaus.Tai universaliu žaidimo aikšteliu sintetine danga specialiai sukurta visu tipu žaidimams su kamuoliu

Mūsų darbai

Call Now Button+37065744332