Katalogas

Riedučių ir dviračių rampos

Riedučių ir dviračių rampos
Medinių ir betoninių riedučių, riedlenčių ir bmx rampų „skate parkų“ projektavimas bei statyba. Kiekvieną parką kuriame individualų. Prieš pradedami projektuoti, surenkame visą įmanomą informaciją apie miestą, betarpiškai bendraujame su vietiniais važinėtojais. Taip pateikiame parko projektą atsižvelgdami į visus užsakovo poreikius. Konsultuojame ir padedame visais su tuo susijusiais klausimais.

MATMENYS IR SAUGOS REIKALAVIMAI

Kad būtų tenkinami aikštelių naudotojų poreikiai, važinėtis riedučiais ir riedlentėmis skirtų aikštelių, rampų projektavimas ir įrengimas atliekamas bendradarbiaujant su profesionaliais riedlentininkais. Konstrukcijos pritaikytos aktyviam poilsiui su riedučiais, riedlentėmis ir BMX dviračiais, ir atitinka LVS EN 14974:2006 – Pritaikyta vartotojams riedučių sporto įranga. Saugos reikalavimai ir bandymo metodai (BS – EN 14974:2006 Facilities for users of roller sports equipment – Safety requirements and test methods). Įrengėme savo riedlenčių aikštelę, kad išbandytume rampų modelius ir įsitikintumėme, jog naudojamos medžiagos yra tinkamos ir atsparios dėvėjimuisi, net intensyviai eksploatuojant.

Mūsų pagamintos ir įrengtos rampos yra numatytos tiek asmeniniam naudojimui, tiek profesionalų aikštelėms, kuriose galite rengti įvairius sportinius renginius. Šios rampos skirtos aktyviam poilsiui, važinėjantis riedlentėmis, riedučiais ir BMX dviračiais.
Siūlomų rampų bei rampų aikštelių projektavimas ir gaminimas buvo atlikti bendradarbiaujant su šių sporto šakų profesionaliais sportininkais.

  

 

Mūsų darbai

Call Now Button+37065744332