Katalogas

Futbolo dangos

Futbolo dangos

UAB „Sportinės dangos“ siūlo „Domo Sports Grass“ sintetinės žolės dangas. Tai ypatingos kokybės gaminiai atitinkantys pačius aukščiausius reikalavimus dinamiškai besivystančioje pasaulinėje sporto įrangos rinkoje. Nuo šiol galėsime pasiūlyti puikios kokybės dirbtinos vejos įrengimo sprendimus futbolo, teniso ar multifunkciniams aikštynams.

Nuo 2015 m. “Domo Sport Grass” yra FIFA (Tarptautinės futbolo federacijos rekomenduojamu gamintoju)
Pasaulio futbolo valdymo organas FIFA ir “Domo Sport Grass” nuo šiol glaudžiai bendradarbiauja atsižvelgiant į sintetinės vėjos įrengimą futbolo aikštėse. Bendradarbiavimu siekiama skatinti ir sukurti vieną tarptautinį futbolo dirbtinės žolės kokybės standartą.
Sutartis su Domo Sports Grass dera su FIFA ilgalaikę viziją, toliau tobulinti ir skatinti dirbtinės žolės įrengimą futbole, tiek profesionaliu, tiek mėgėjišku lygiu.

Futbolui skirtas dirbtines dangas galima skirstyti pagal šiuos kriterijus:

1. Užpildo sudėtis (tik smėlis, smėlis kartu su gumos granulėmis);
2. Plaušo tipas (monosiūlai, fibriliuotos juostelės);
3. Plaušo struktūra (tiesus, garbanotas, tekstūrinis garbanotas);
4. Plaušelių aukštis (trumpi 10 – 15 mm, vidutiniai 25 – 40 mm; ilgi 40 – 60 mm);
5. Plaušelių tankis (mažas, vidutinis, aukštas);
6. Užpildymo aukštis (60 – 80%, 90 – 100%);
7. Pakloto tipas;

Nuo šių savybių kombinacijos priklauso žaidimo charakteristikos, dangos kaina, priežiūros kaštai. Vienokia danga tiktų futbolo aikštei kurioje ruošiamasi rengti tarptautines varžybas, kitokia danga tiktų treniruočių aikštei ar mokykliniam stadionui. Tad pasirenkant danga svarbu pasikonsultuoti su specialistais.

Domo® Sports Grass – sintetinės lauko dangos ekspertas tiek profesionaliame sporte, tiek ir laisvalaikio pomėgiuose. „Domo“ korporacijos dirbtinės žolės padalinys jau daugiau nei 25 metus glaudžiai bendradarbiauja su įvairiomis sporto federacijomis. „Domo“ įrengė jau daugiau kaip 50 milijonų kvadratinių metrų dirbtinės žolės futbolui, žolės rieduliui, tenisui, regbiui, golfui, slidinėjimui ir multifunkciam naudojimui.

Po daugelio tyrinėjimo metų, „Domo“ sukūrė kontroliuojamą spiralę (Heliflex), kuri susukta iš profelerio tipo monofilamentinio pluošto. Ši Heliflex technologija leidžia sukurti aukščiausio lygio dirbtinės žolės kilimą, pasižymintį neprilygstama grįžimo į savo vietą po sukelto poveikio savybe.

Tokią savybę užtikrina įkonstruotas spiralės efektas. Būdama vertikalioje padėtyje, spiralė atpalaiduota, kai ji palenkiama ar prispaudžiama, atsiranda fizinis įtempimas, kuris nulemia ypatingai greitą grįžimą į pradinę padėtį.

Instaliavus tokią sistemą dideliame paviršiuje, iš karto matosi skirtumas – šereliai visada atrodo tiesūs ir statmeni. Pagerėja ne vien estetinės savybės: nesikeičia

kamuolio riedėjimo trajektorija, užtikrinamas “lengvas pėdos patekimo po kamuoliu” efektas. Be to, spiralės forma šiek tiek ilgiau užlaiko vandenį ant pluošto, todėl po lietaus aikštynas greičiau atvėsta

„Domo sports Grass“ žolės modeliai futbolui:
Domo slide DS 35M
Domo slide DS 40M
Domo slide DS 45M
Domo slide DS 50M
Domo slide DS 60M
Domo Varioslide S Pro 40
Domo Varioslide S Pro 50
Domo Varioslide S Pro 60

„Domo Sport Grass“ jau gavo sekančius sertifikatus:

*FIFA Quality Concept (FIFA kokybės koncepcija Rekomenduoja šį gamintoja)
*Europinis standartas EN 15330-1
*Vokiškas standartas DIN 18035-7
*Šveicariškas standartas ESSM105D
*Prancūziškas standartas NFP90-112

Domo® Sportas Žolės įrengė FIFA 1 ir 2 žvaigždučių aikštelės visame pasaulyje.

„Domo sports grass“ žolės modeliai universalioms bei lauko teniso aikštėms

Universaliai aikštelei įrengti „Domo sports grass“ sukūrė atviros struktūros smėliu pildomą dirbtinės žolės dangą. Pats pluoštas yra tankus, specifiškos tekstūrinės formos. Užpildyta kvarciniu smėliu dirbtinė žolė visuomet išlieka stati, stabili, atspari dėvėjimuisi. Tokia aikštelė užtikrina lygų bei nuspėjamą kamuolio riedėjimą. Aikštelė gali būti naudojama kaip miesto aikštelė ar sporto klubo aikštelė. Siūloma kolekcija išsiskiria fibriliuotu antislydiminiu pluoštu.

Domo Avantage – 15mm
Domo Tiebreak – 20mm
Domo Play Court – 22mm
Domo Smash – 22mm

„Domo sports grass“ gali pasiūlyti ypatingai platų asortimentą: tiek ir pramoginiam žadimui, tiek ir profesionaliam sportui. „Domo sports grass“ konsultacijų pagalba parinksime Jums tinkamiausią dangą – atitinkančią visus Jūsų poreikius.
Ant šių teniso kortų galima žaisti bet kuriuo metų laiku ir netgi iš karto po lietaus. Trumpų šerelių paviršius gaminamas iš polipropileno dirbtinės žolės pluošto, kuris dalinai užpildomas smėliu. Po lietaus teniso kortai išdžiūsta ypatingai greitai, kadangi dirbinės žolės kilimas turi vandens išėjimo sistemą, o pats pagrindas taip pat drenuojamas.

 

AMORTIZACINIAI FUTBOLO DANGOS PAKLOTAI

Gumos granulių paklotas
Įrengiamas naudojant SBR (perdirbtos gumos) granules. Storis – 20 arba 25 mm. Testuotas FIFA, UEFA

Pro Play paklotas
Pagamintas iš perdirbtų medžiagu. Lengvas ir greitas įrengimas. Viena plokštė dengia apie 2 m². Kaip paklotas po dirbtine žole dažniausiai naudojamas 20 – 25 mm storio. Testuotas FIFA, UEFA, DIN.

 

Pro Play-Sport atitinka konkrečiais lauko konstrukcijas, bei tarptautinių sporto asociacijų specifikacijas, futbolo, žolės riedulio. (FIFA 1 ir 2 žvaigždučių), ledo ritulio, teniso.

Mūsų darbai

Call Now Button+37065744332