Katalogas

Conipave – danga kiemams, terasoms ir patalpoms

Inovatyvi danga – kiemams, terasoms ir patalpoms

Kiemo trinkelės ar inovatyvi technologija – ekologiška, vandeniui laidi, tvirta akmens danga?

„Conipave®“ – tai specialus poliuretanas, surišantis akmens mišinius, išgaunant stiprų, vandeniui ir orui pralaidų paviršių. Dėl pažangios technologijos ši medžiaga užtikrina paviršiaus poringumą. Esant gerai vandenį sugeriančiam gruntui, lietaus vanduo lengvai prasismelkia į apatinius žemės sluoksnius. Tokiu būdu nelieka balų! Gruntinė drėgmė išgaruoja ir nedeformuoja paviršiaus.
 . 

Kodėl verta rinktis „Conipave“?

Tai universalus produktas. Jūs būsite nustebinti tuo, ką galima sukurti su Conipave! Padėsime ir kartu sukursime geriausią sprendimą!

„Conipave“ privalumai:

1.Danga pralaidi:Conipave poringa danga yra pralaidi ir leidžia vandeniui tekėti per jį sulaikantį filtrą į žemę. Todėl vanduo nesikaupia paviršiuje, danga išlieka sausa.
2.Laisvos formos ir įvarios spalvos:
3.Galima lengvai pasiekti bet kokią norimą formą, efektą, sukurti sklandų ėjimo paviršių. Akmenų spalvos gali būti jungiamos ir maišomos, siekiant sukurti įvairius modelius. Pagal kiekvieno kliento poreikį sukuriamas dizainas, unikalūs, dekoratyviniai paviršiai. Dėl pažangių akmens skaldos ir „Conipave“ junginių galima išgauti natūralių, patrauklių spalvų patvarias ir atsparias dangas.
4.Danga atspari, stabili, tvirta ir ilgaamžė. Turi triukšmą mažinančių savybių. Conipave danga gali tarnauti daugiau nei 10-15 metų, be papildomos priežiūros, tai priklauso nuo individualių specifikacijų ir vietos sąlygų.
5.Greitas montavimas:Dangos kietėjimo laikas yra apie 4-12 val. Priklausomai nuo oro sąlygų.

Kiemams, takams ir įvažiavimams, atviroms ir uždaroms erdvėms, sodams.

Jei turite nuosavą namą ir norite džiaugtis išvaizdžiu kiemu, teks pasirūpinti tinkama grindinio danga. Kiemo grindinys turėtų būti praktiškas, derėti su namo aplinka ir, žinoma, jums tiesiog patikti. O gal tiesiog norite kokybiško, ilgaamžio tako ar privažiavimo į norimą vietą? „Conipave®“ danga – puikus sprendimas! Su „Conipave®“ išvengsite papildomos priežiūros: neauga žolė, nesikaupia purvas ir naftos produktai, nesiformuoja ledas, nereikia nuotekų sistemos įrenginių ir kt. „Conipave®“ lengvai galima priderinti prie įvairios aplinkos. „Conipave®“: stabili, lanksti ir akyta danga puikiai tinka šaligatvių ir dviračių takų, automobilių stovėjimo aikštelių ar mokyklos kiemų montavimui. Šios dangos dėka galima sukurti tvirtas pėsčiųjų takų, šaligatvių, važiuojamosios dalies, kiemo teritorijų, ir baseinų dangas. Danga tinka visur, kur reikalingas tvirtas akmens skaldos surišimas: kieme, sode, terasoje, takams, keliams, vidaus ir lauko grindims ir pan.

„Conipave®“ danga gali būti naudojama kai kiemo trinkelės pabodo, norint fiksuoti susidėvėjusius paviršius, kelkraščius. Miestuose, tai idealus paviršius neįgaliųjų vežimėlių naudotojams ir tiems, kurie turi judėjimo problemų. Danga lanksti, švelni, įvairios konstrukcijos, todėl gali būti naudojama uždarų erdvių grindims, namuose ar kituose individualiuose ar komerciniuose pastatuose. Per ateinančius dešimtmečius mokslininkai prognozuoja, kad du trečdaliai pasaulio gyventojų gyvens didmiesčių centruose. Ir jie turės autentišką, tvarią infrastruktūrą, „Conipave®“ siūlo naują dizaino sritį, kuri yra tiek pažengusi ir beveik natūrali tuo pačiu metu. Nepriklausomai nuo užsakymo, takų, automobilių stovėjimo aikštelių, terasų, ar pėsčiųjų zonos, „Conipave®“ sistema prisideda prie rytdienos gyvenimo kokybės.

Mūsų darbai

Call Now Button+37065744332