Svetainė kraunasi
sv24.png
 
 
Paslaugos

Linijų braižymas stadionuose bei sporto aikšynuose

Mūsų įmonė atlieka stadionų, sporto aikštelių, žymėjimo bei dažymo darbus.
 


Sintetinės bei natūralios žolės stadionų linijų dažymas


Ar jums yra tekę matyti kreivas, vingiuojančias futbolo stadiono linijas? Norite to išvengti? Mes atliekame natūralios žolės stadionų, futbolo bei kitų lauko sporto aikštynų linijų dažymą. Linija yra žymima lazerinio nivelyro pagalba valdoma mašina, todėl net esant aikštės nelygumams, kupstams ar duobėms, linijos visada išlieka tiesios it stygos. Kreipkitės į mus ir standartinio dydžio futbolo stadioną mes jums nužymėsime per kelias valandas.

Linijų dažymo mašina "Kombi"

"Kombi" linijų dažymo mašina yra plačiausiai naudojama ir sėkmingiausia dažymo mašina, ka yra sukūrę "Fleet" kompanija per beveik 60 metų.
Visa koncepcija buvo sukurta tam, kad purškimo linija būtų vientisa bei tuo pat metu užtikrinant aukščiausią dažymo kokybę.
Linijų dažymo mašina "Kombi" komplektuojama su specialiu purškimo antgaliu kuris suteikia galimybę reguliuoti linijos plotį, ryškumą su kiekvienu žymėjimu.
Kombi linijų dažymo mašinos valymas ir priežiūra labai paprasta, praplaukite sistemą su vandeniu po ženklinimo tai trunka apie 15 sekundžių.
Kartu su naujausiais pokyčiais dažų technologijoje, "Kombi" linijų dažymo mašina visą procesą paverčia vienu malonumu!

Paviršiai ant kurių galimi linijų braižymai su "Kombi" įrang
a
  • Žolės
  • Sintetinės žolė
  • Betonas ar asfaltas

Linijos Plotis
Reguliuojamas linijos plotis - 38mm, 50mm, 75mm ir 100mm


Linijų dažymo mašina Kombi Linijų dažymo mašina Kombi Linijų dažymo mašina Kombi